Havaların soğuması ile birlikte mont giyme ihtiyacı da başlar. Giyim firmaları da kışlık koleksiyonlarında yer alan kadın mont ve kaban modellerini tüketicilerin beğenisine sunmaya başlar. Her modelde olduğu gibi; kadın mont ve kaban modelleri de yıllık moda trendlerinden etkilenmektedir. Bu yılın mont trendi ise oversize mont ve oversize kabanlardır.

Kadın oversize mont modelleri; klasik montlardan oldukça etkilenmektedir. Herkesin beğenisine hitap eden renk ve kumaş tipleri mevcuttur. Kadın oversize kaban modelleri seçerken bedeninizin şekline göre tercihinizi yapmanız gerekir. Öncelikle düşünmeniz gereken şey oversize mont ve kabanı niçin tercih ettiğinize karar vermektir; kadın oversize mont modelini bir sokak stili olduğu için mi giymek istiyorsunuz yoksa bu yılın moda trendi olduğu için mi? Uzun boylu olduğunuz için mi kadın oversize kaban modellerini tercih ediyorsunuz yoksa kısa boyluyum ama tek parça uzun bir oversize mont veya oversize kabanı hafif topuklu montlarla giyersem daha uzun boylu görünürüm diye mi? Veya yalnızca soğuktan korunmak için mi?

 

 

Kararınızı verdikten sonra kadın oversize mont ve oversize kaban modellerinde sitemizde önünüze seçiminizi rahatça yapacağınız bir koleksiyon çıkacaktır. Her renk, her cins iplik, her tür kumaşı rahatça bulacaksınız. Aradığınız her kesimi de bu koleksiyonda göreceksiniz. Kısa boylu iseniz uzun montu rahatça tercih edebilirsiniz. İnce bir vücudunuz varsa kısa boylu da olsanız bel hizasında biten kabanları tercih edebilirsiniz. Bacak boyuna göre uzun veya bel hizası veya diz üstü modellere yönelebilirsiniz.

Oversize kadın mont ve kabanları salaş giyim için de çok uygun giysilerdir. Bu amaçla montu giydiğinizde kendinizi mutlaka beğeneceksiniz. Kadın oversize mont ve kabanları tabii hava durumu da gözetilerek üretilmektedir. Yağmurlu havalar için su geçirmez montların yanı sıra, içi miflonlu, kürklü mont modelleri, ve özellikle de bu sezonun gözdesi şişme montlar üretilmektedir.

Soğuk mevsime girerken bedeninize uygun, sevdiğiniz renkte, sizi soğuktan koruyacak sıcaklıkta oversize kadın mont ve oversize kadın kabanları, trendlere uygun üretimleriyle sizi bekliyor. Hayalinizi tarzınıza yansıtmak için bu fırsattan istifade edin.

Toplam Okunma : 19Bugün : 1

Paylaş :

Leave A Comment