Kasım ayına resmi olarak giriş yaptığımız dönem itibariyle sizlerin de fark ettiği üzere bütün mağazalarda ufak ufak yeni yıl konsepti kendini göstermeye ve kırmızının neşe veren ruhu bizi etkisi altına almaya başladı. Her sene olduğu gibi bu sene de sevdiklerimizi mutlu etmek ve sevindirmek için farklı hediye arayışı içine girdiyseniz doğru yerdesiniz. Gelin birlikte farklı hediye önerilerine göz atalım ve yeni yıl ruhunu sevdiklerimize de yansıtalım!

 

Kış aylarının en çok ihtiyaç duyulan parçalarından biri şöyle sıcak tutan güzel bir kaban diyebiliriz. Sizler de sevdiklerinizi mutlu etmek ve onlara güzel bir süpriz yapmak isterseniz farklı kaban seçeneklerini inceleyerek güzel bir hediye seçebilirsiniz. Oversize kabanların çok moda olduğu bu sezonda bordo, haki ya da sarı tonlu bir kabanı seçerek yeni yıl hediyesi olarak sevdiklerinize alabilirsiniz. Eğer klasiklerden şaşmayalım derseniz siyah renkli kaşe kaban modelleri arasından da bir seçim yapabilirsiniz. 

 

Kırmızı rengin bu dönemin ruhu olduğunu söylemiştik. Peki kırmızıyı sevdiklerimizin kombinlerine eklemek için ne tarz seçeneklere sahibiz? Bu soruya verilebilecek en kolay cevap aksesuar olacaktır. Kırmızı renkli güzel bir şal ya da fular hem ekonomik hem de oldukça güzel bir yeni yıl hediyesi seçeneği olacaktır. Aynı şekilde yeni yıl motifli takılar kadınlar için güzel bir seçenek iken; erkekler için atkı bere eldiven takımı da tercih edilebilecek aksesuarlar arasında bulunmakta. Son dönemlerde saç aksesuarlarının da oldukça revaçta olduğunu göz önünde bulunduracak olursak şık tokalar da sevdiklerinizi sevindirmek için güzel bir alternatif olacaktır. 

 

Bu sezonun en gözde giyim ürünlerinin başında hiç kuşkusuz sweatshirtler geliyor diyebiliriz. Hem kadınlar hem de erkekler için ideal bir hediye seçeneği olan sweatshirtler, hediye seçimi konusunda sizin için kurtarıcı olabilirler. Dilerseniz tek renkli, dilerseniz desenli dilerseniz de yazılı sweatshirtler arasından seçim yaparak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Aynı şekilde yılbaşı sezonlarında ortaya çıkan desenli kazaklar da unisex hediye alternatifleri arasında en popüler olanların baş sıralarında yer alıyor. 

 

Elbette el emeği ürünlerin de yadsınamaz bir yeri ve kıymeti var. Eğer el yatkınlığınız var ise kendi öreceğiniz bir atkı ya da bere oldukça zarif ve sevindirici bir hediye alternatifi olacaktır.

Toplam Okunma : 13Bugün : 3

Paylaş :

Leave A Comment