Festival etkinliği artık sadece parti yapmakla ilgili değil, moda tutkunlarının ilgi odağı haline geldi . Festival zamanlarında her yıl yeni moda trendleri ortaya çıkıyor ve yaz için görünümlerimize ilham veriyor.

Bir festival için mükemmel kıyafet sadece şık olmamalı, aynı zamanda olası öngörülemeyen hava koşullarına da uyum sağlamalıdır. Havalı ve sofistike olmalı, ancak kılık değiştirmemeli! Başka bir profesyonel ipucu? Biraz yıpransa da burnu kapalı ayakkabılar giyin, festival alanında özgürce parti yapmanın tek yolu bu.

Festival sezonunun moda trendleri, her zaman güncel trend parçalarla yeniden yorumlanan bohem bir hava katıyor.

 

Festivalin olmazsa olmazı #1: elbiseler

Bir elbisede daha rahat bir şey var mı ? Giyin, giyin ve parti başlasın. Gündelik tek parça takım elbiseler bu yıl göz alıcı, vahşi retro desenlerle geliyor. Kemer beli vurgular ve güzel bir siluet oluşturur.

https://www.acelyaokcu.com/elbise

 

Festivalin olmazsa olmazı #2: büyük boy t-shirtler

Havadar olmasını tercih ederseniz, ekstra geniş oversize görünüme ulaşabilirsiniz. İster altına kot pantolon isterseniz elbise olarak giyilsin, büyük beden bir t-shirt giymek festival alanında artık çok moda. İpucu: Aksesuarları azaltılmış bir şekilde birleştirin, bu da genel görünümün minimalist-havalı olmasını sağlar.

https://www.acelyaokcu.com/t-shirt

Toplam Okunma : 29Bugün : 1

Paylaş :

Leave A Comment