Dikkat bayanlar: Moda odağı yine vücudun ortasında. Kemerler yazın sürpriz aksesuarıdır.

Kadınlar artık kemerleri pantolonlarını asmak için bir amaç olarak değil, popüler bir aksesuar olarak görüyor! Genel olarak, ne tür olursa olsun, giyerken ifade ve sadelik arasındaki dengeyi korumak önemlidir. Gösterişli tokalar, sade tonlardaki stiller ile hayat buluyor ve sade parçalar, göz alıcı görünümlere dinginlik getiriyor.

1.Deri Kemerler; 

Kemer modelleri arasında bir klasik: Dolu bir gardıropta siyah renkte dar bir aksesuar eksik olmamalı . Pürüzsüz deri, kadife veya kabartmalı  her zaman uyar.  Yüksek kaliteli bir parçaya güvenmeniz tavsiye edilir, aynı zamanda genel görünümü de geliştirmiş olursunuz.

2.Zincir Kemerler;

Zincir kayışlar da küçük bir moda canlanması yaşıyor. Uzun bir süre bunlar kötü bir tarz olarak kabul edilmişti, fakat modaya geri döndüler.  Göz alıcı olmayı tercih ediyorsanız, düz renkli bir elbisenin üzerine zincirli kemer takabilirsiniz. Sadece elbiseler de değil ; pantolon, etek ve şortlarda da harikalar yaratabilirsiniz.

3.Kumaş Kemerler; 

Kemer heyecanına katılmanın çok minimalist bir yolu kumaş kemer kullanmaktır. Bunlar, bariz bir şekilde fark edilmeden silueti vurgularİnce bir görünüm için, tonda ton varyantını seçmek en iyisidir. Burada yine de çok çeşitli bağlama teknikleri ile kıyafetinizi renklendirebilirsiniz.

 

Toplam Okunma : 23Bugün : 1

Paylaş :

Leave A Comment