Her mevsimin ve dönemin favori renkleri vardır. Eskinin klişeleşmiş yazları aık renk kışları koyu renk algısı da yıllar içinde değişti ve renklerin mevsimleri ve cinsiyerleri ortadan kalkmıştır. Bu yılın kış koreyasyonları arasında da bir çok yeni renk bulunmakta. Bu renkler arasında mandalina kırmızısı, canlı turuncu, deniz yeşili, magenta moru gibi renkler yer almaktadır.

Kış döneminde tercih edilen bir çok ürün olduğu gibi bu yılki trend renklerin de çoğu üründe modelleri bulunmaktadır. Özellikle mandalina kırmızısı rengini kış aylarında tercih edilen korelasyonlarda pantolon ve ceketlerde daha sıklıkla tercih edildiği görülmektedir. Özellikle mandalina kırmızısı pantolon ve ceketi içine giyeceğiniz beyaz bir gömlek ya da t-shirt tercihinde bulunabileceğiniz gibi diz mesafesinde bir botla kombinleyebilirsiniz.

 

 

Kış aylarının vazgeçilmez renklerinden birisi de yakın kına rengidir. Bu rengi farklı koyafet formlarında görebiliyoruz. Etek ve ceket kombinlerinde sıklıkla görülen yanık kına rengini iş hayatında da tercih edebilirsiniz. Sofistike bir renk olan yanık kınayı tulum tarzında kıyafetler içerisinde de tercih edebilirsiniz. 

Yaz aylarının vazgeçilmez renklerinden olan turuncu rengini kış aylarında da tercih  edebilirsiniz. Renk tonu olarak neşe saçan bir renk olan canlı turuncuyu jean üstünde kazak ya da sweatshirt kombiniyle de tamamlayabilirsiniz. Bu rengin dikkat edilmesi gereken şey ise aşırı parlak bir tonunda ürünlerden uzak durmanız olacaktır. Ayrıca bu rengin kırmızı, kahverengi ve toprak tonlarındaki kombinleri oldukça şık bir görüntü yaratmaktadır.

Mor rengi göz alıcıdır ve şıklığın temsilidir. Bu yılın kış koreyasyonları içerisinde kendisine yer bulan ürünlerin başında geliyor. Özellikle gece davetlerinde bu rengi seçmek sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Özellikle magenta moru saten elbiselerle oldukça şık bir görünüm yaratmaktadır. Ayrıca mont rengi olarakta hoş bir seçim olacaktır.

Kış aylarının vazgeçilmez parçalarından başında pantolonlar ve kabanlar gelir. Dolabınızda en azından pantolon ve kaban olarak çoğu parçanızla uyumlu hale gelecek renkte bir ürün seçebilirsiniz. Elbette klasik tarzın dışında olan bir tarza sahipsiniz yukarıda bahsettiğimiz renkler arasından seçimler de yapabilirsiniz.https://www.acelyaokcu.com/

Toplam Okunma : 16Bugün : 1

Paylaş :

Leave A Comment