Kısa boylular, kendilerini daha uzun ve orantılı göstermek için bazı giyim ipuçları takip edebilirler. Bu makalede, kısa boyluların nasıl giyinmeleri gerektiği konusunu ele alacağız.

  1. Yüksek Bel Pantolonlar

Yüksek bel pantolonlar, bacakları daha uzun ve ince gösterir. Bu nedenle, kısa boylu insanlar, yüksek bel pantolonlar giyerek bacaklarını daha uzun gösterebilirler.

  1. Kısa Etekler

Kısa etekler, bacakları göstererek kısa boyluların daha uzun görünmelerini sağlar. Diz üstü etekler, özellikle kısa boylular için idealdir.

  1. V Yakalı Üstler

V yakalı üstler, boynu daha uzun gösterir ve kısa boyluların daha uzun ve orantılı görünmelerine yardımcı olur.

  1. Düşük Bel Pantolonlardan Kaçının

Düşük bel pantolonlar, bacakları daha kısa ve orantısız görünmesine neden olabilir. Kısa boylular, yüksek bel pantolonlar tercih etmeli ve düşük bel pantolonlardan kaçınmalıdırlar.

  1. Monokrom Giyinmeyi Deneyin

Aynı renkteki üst ve alt giyim parçaları, vücudunuzu daha uzun ve ince gösterir. Kısa boylular, monokrom giyinerek daha uzun görünebilirler.

  1. Dik Çizgili Kıyafetleri Tercih Edin

Dik çizgili kıyafetler, vücudu daha uzun ve ince gösterir. Kısa boylular, dik çizgili pantolon veya etekler tercih ederek daha uzun görünebilirler.

  1. Uzun Kolyeler Kullanın

Uzun kolyeler, boynu daha uzun gösterir ve kısa boyluların daha uzun ve orantılı görünmelerine yardımcı olur.

Sonuç olarak, kısa boylular, yüksek bel pantolonlar, kısa etekler, V yakalı üstler, monokrom giyinme, dik çizgili kıyafetler ve uzun kolyeler gibi giyim ipuçları takip ederek daha uzun ve orantılı görünebilirler. Ayrıca, kendilerine uygun kesim ve ölçülerde kıyafetleri tercih etmeleri de önemlidir.

Toplam Okunma : 26Bugün : 1

Paylaş :

Leave A Comment

Menü
E-Mail Bülteni

Yeni gelen ürünlerden ve Kampanyalardan haberdar olmak için lütfen mail adresinizi bırakınız.

AO on YouTube

Açelya Okcu ürünlerini YouTube sayfamızdan da takip edebilirsiniz.