Kapınız non stop deli gibi çalıyor… Sevgiliniz ya da kız arkadaşlarınız aniden sizi almaya gelmiş ve üstelik haber de vermemiş, şimdi ne yapacaksınız? … Durun ve nefes alın, endişelenmenize gerek yok zira Şip Şak Makyaj Önerileri var. Eğer bu gibi aniden hazırlık yapmanız gereken zamanlarda iki ayağınız bir pabuca giriyor ve eliniz ayağınız birbirine karışıyorsa, hızlı ama etkin olan şip şak makyaj önerilerimizden yararlanabilirsiniz. Evet belki 1. ya da 2. denemede işler tam manasıyla istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir ama emin olun 3. ya da 4. denemede eliniz artık bu işlemlere alışacak ve otomatiğe bağlanmış gibi şipşak makyajınızı saniyeler içinde yapabileceksiniz. O zaman kapıda bekleyen kişiye  ‘ bana 5 dakika ver, 5 dakika sonra yanındayım’ tarzında güvenle seslenebilirsiniz.

Öncelikle Yüzünüzü Nemlendirin

Hangimiz makyajsız sokağa adım atmak isteriz ki? Belki çok azımız olabilir. Ama onlarda kusursuz bir cilde ve makyajsız doğal bir güzelliğe sahip olan kızlardır kuvvetle muhtemel. Çok şanslı olduklarını söyleyelim. Ama bu konuda bizim de yapabileceğimiz şip şak bir şeyle var İşte bunları uygulayın…

Hemen elinize birkaç damla nemlendirici alın, bu nemlendiricinin acil durumlara çok iyi gelecek olan fondöten niteliğindeki BB ya da CC kremlerinden olmasını öneririz. Bu ürünü yüzünüze güzelce dağıtın. Böylelikle saniyeler içinde yüzünüze renk gelecektir. Hemen gözaltı kapatıcı stickinizi elinize alarak gözaltlarınıza birer darbe kondurun ve parmak uçlarınızla da bu darbeleri dağıtın. Bu işlemler iki dakikanızdan fazlasını çalmaz.

İnce uçlu kaş kontür kaleminizi alın ve kaşlarınızın üzerinde gezdirin. Akışkan krem farları gözlerinizde birkaç darbe hareketiyle dağıtabilirsiniz. Sakın gözünüze kalem ya da eyeliner çekmeye kalkışmayın çünkü yüksek ihtimal o kargaşanın ve telaşenin içinde yamuk olacaktır. Onun yerine elinize bronzinginizi alın, allık olarak kullanın ve gölgelemenizi yapın. Bir de gündüz kullanılabilecek olan bir ruj… Toplamda 3 dakika da bu işlemler alsa işte tamam, şipşak makyajınız 5 dakikada hazır.

Toplam Okunma : 10Bugün : 1

Paylaş :

Leave A Comment