Bedeninize en çok hangi kıyafetlerin yakıştığını ya da hangi yazlık elbiselerin saç renginizi parlatacağını bilemiyor musunuz?  Sonunda, kıyafet seçiminde cevapsız soru kalmaması ve modaya duyarlı kalbinizin daha hızlı atmasını sağlamak için, yeni kıyafetler veya belirli bir kıyafet için doğru elbise ile ilgili tüm sorularınızı cevaplayacak bir alışveriş rehberi hazırladık. Kesinlikle bilmeniz gereken birkaç moda numarası var.

 

ŞEKİL TAVSİYESİ

Başkaları kadın kalçalarınız veya büyük kalçalarınız için sizi kıskansa bile, her zamanki gibi birbirinizden hoşlanmadığınız günler vardır. Bazen de vücudunuzun beğenmediğiniz bir şeyi saklamayı tercih edersiniz. Bu yüzden doğru kıyafetleri seçerek vücudunuzun sevmediğiniz kısımlarını nasıl kolayca gizleyebileceğinizi anlatıyoruz.https://www.acelyaokcu.com/elbise

 

 

 

 

Uzun elbiseler birkaç santimetre boyunda aldatıcıdır ve derin bir V yaka sadece harika bir dekolte yapmakla kalmaz, aynı zamanda üst gövdeyi de esnetir. Her zaman kendi kişisel Angelina Jolie anına sahip olmak isteyen herkes, bacak yırtmaçlı ve yüksek topuklu elbiseler giyiyor.

Geniş Kalçalar;

Beyoncé ve J.Lo gibi yıldızlar size bu konuda bir iki şey söyleyebilir. A-line veya imparatorluk kesimli elbiseler, süper feminen silüetler ile özellikle harika görünüyor. Vücudun üst kısmındaki asimetrik kesikler veya fırfırlar, nispeten daha geniş olan alt gövdeyi kolay ama etkili bir şekilde dengeler. İşte geniş bir kalça için daha fazla stil ipucu .

Kısa Gövde;

Küçük ve narin kadınlarda olduğu gibi vücudun üst kısmını germek önemlidir. Mini balıkçı yakalı, uzun kollu ve düşük belli elbiseler bunu en iyi şekilde yapar.Dikey detaylar ve uzunlamasına dikişler de yardımcı olabilir.

Küçük Göbek;

Sloganı rahat, kabarık! Katmanlı altılı paketin etrafında sarma elbiseler ve babydoll kesimleri oynuyor. Büyük baskılardan kaçınmak ve bunun yerine karın bölgesinde hafif fırfırlar olan düz kesimler giymek daha iyidir.

Toplam Okunma : 20Bugün : 1

Paylaş :

Leave A Comment