Son dakika randevusu için ne giyeceğinizden emin değilseniz, yalnız değilsiniz. Kendinizi tekrar tekrar iyi stoklanmış bir gardırobun önünde dururken buluyorsunuz ve kendiliğinden ne giyeceğinizi bilmiyorsunuz. Duruma uygun bir gece görünümü bulmak sadece saatler sürer. Ama biz yardımcı olabiliriz: Bu parçalarla donatıldığında artık endişelenmene gerek yok, sadece partnerinle randevunun tadını çıkar.

Hem görünümünüzü yükseltecek hem de daha heyecanlı hale getirecek birkaç basit parçayı bir araya getirdik.

Dışarıda 1 Gece Görünümü için 1 Numaralı Parçalar ;

Asimetrik üstler, gardıropta bulunması gereken en çok yönlü giyim parçalarından bazılarıdır. Sadece ilkbahar ve sonbahar için mükemmel bir geçiş parçası değiller, aynı zamanda yıl boyunca mükemmel bir temel. Sportif, kot pantolon , etek ile casual veya blazer ceket ile şık kombinlenebilir .https://www.acelyaokcu.com/yeni-gelenler 

 

 

Dışarıda 1 Gece Görünümü İçin 2 Numaralı Parçalar ;

Bu şık altlar rahattır ve her durum için uygundur. İster yüksek kesimli, ister pileli veya renkli: zarif pantolonlarla her zaman şık görünürsünüzAyakkabı seçimi de esnek kalır. Romantik bir akşam yemeği için yüksek topuklu ayakkabılar ve rahat bir yürüyüş için daireler – kesimin kendisi gibi, görünüm de rahat kalır.

Gece Görünümü İçin 3.Parça ; 

Büyük boy bir blazer ile asla yanlış gidemezsiniz. Klasik bir görünüm için bu büyük boy stili beyaz bir tişört ve kot pantolonun üzerine giyin veya bir elbise ile omzunuzun üzerinden atın . İpucu: Göz alıcı kolyeler veya iddialı küpeler gibi aksesuarlar çarpıcı omuzlarla kırılır ve genel görünümü yeniden yumuşatır.

 

Toplam Okunma : 21Bugün : 1

Paylaş :

Leave A Comment