Kapsül gardırop giderek daha önemli hale geliyor . 2022 yazında oluşan mix’n’match prensibi hiç olmadığı kadar talep görüyor. Çok kolay: Birçok hızlı moda parça yerine birbiriyle kolayca birleştirilebilen yüksek kaliteli parçalardan oluşan yönetilebilir bir seçkiye sahip olmak daha iyidir. Bu şekilde gardırobunuzu minimalist tutmayı ve günlük stilinizi kolaylaştırmayı başarırsınız.

Sezonluk giysilerle kapsül gardırobunuzu uzun ömürlü ve dolayısıyla sürdürülebilir hale getirebilirsiniz. Yine de birkaç mevsimsel trend parçası eksik olmamalı. Önereceğiz parçalar moda trendlerinde olmazsa olmazı, gardırobun 2022 yazına uygun olmasını sağlıyor:https://www.acelyaokcu.com/yeni-gelenler

 

 

1.Yazın Vazgeçilmezi; büyük beden blazer

Blazer ceketler sahip olunabilecek en klasik parçalardan biri olduğu için trend demek zorAncak büyük boy silüetler, özellikle yaz aylarında son noktadır. En iyi açık renk tonlarında ve bol yazlık elbiselerin üzerine giyilir . Özellikle keten cinsine sahip salaş ceketler bu sezonun en trend modası diyebiliriz.

 

  1. Yazın Olmazsa Olmazları; maksi etekler

Maksi etekler moda olmayalı uzun zaman oldu ama şimdi tekrar moda oldular. 2022 yazında yenilikler: Düz kesim ve akıcı malzemelerle geliyorlar. Özellikle şık seviyorsanız, etekleri tamamen monokrom bir görünümle şekillendirebilirsiniz. Cesur bir gölgede modern bir dokunuş sağlayabilirsiniz.

 

3.Yazın Vazgeçilmezi; platform ayakkabılar

Platform ayakkabılar, birkaç sezondur yüzeyin altında kaynayan bir trend, ancak büyük girişini 2022 yazında yapmaya başladı. Tıknaz ayakkabılar havadar elbiselerle en havalı görünüyor, bu da bu trend ayakkabıyı nihai göz alıcı yapıyor. Stilin ekstra kısmı? Çorap ile giymenizi öneririz.

Toplam Okunma : 12Bugün : 1

Paylaş :

Leave A Comment