Burç Yorumları (Yükselen burç, Güneş ve Ay burcunuz göre sırasıyla anlamlandırabilirsiniz.)

Koç Burcu (21 Mart– 20 Nisan)
Bu hafta gerçekleşecek olan Terazi burcundaki dolunay sizleri etki altına alıyor olacak. Haftaya kariyer hayatınız temalı başlayabilir, enerjinizi otorite konumundaki insanlar üzerinde harcayabilirsiniz. Hem kariyer hem ilişkilerinize karşı Daha sakin yaklaşımlar ve tepkiler vermek önemli. Ani bitiş yada başlangıçlar yaşanılabilir. Sindirim sistemi problemleri yaşanabileceği için beslenmeye dikkat etmek önemli.

Boğa Burcu (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bu hafta enerjimizi çocuklarımıza harcayabilir, onların istek ve arzuları , kariyer planlamaları , eğitim öğretim üzerine odaklayabiliriz. Haftanın ikinci yarısında ilişki hayatımız ön planda geçmiş yaşadığınız ilişkilerle muhatap olma durumunda kalabilir yada geçmişte yaptığınız hataların yüzleşmesini yaşayabilirsiniz. Geçmiş zaman telafisi için enerji harcayabilirsiniz. Bazı arkadaşlık ilişkilerinizde bitişler yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 21 Haziran)
Bu hafta ev, yuva, aile , kariyer konuları aktif olacak. Sorumluluklarınız artabilir. Aile büyükleri ile ilgili sağlık konuları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ev alım, satım, dizayn, eşya yenilemeleri ile uğraşabilirsiniz. Bekar ikizler bu hafta hayatına yeni bir kişi alabilir , Ciddiyete gidebilecek ilişki yaşamaya başlayabilir. Kariyer konusunda eğer ki beklettiğiniz bir proje var ise onu da hayata geçirebilirsiniz.

Yengeç Burcu (22 Haziran -22 Temmuz)
Bu hafta gerçekleşecek olan dolunaydan güçlü etkiler alacaksınız. Hafta başı plan program yapıp hayatınızın düzenini değiştirecek yeni kararlar alabilirsiniz. Sorunlu, toksik bir ilişkiye sahipseniz keskin bir karar ile sonlandırabilirsiniz. Kariyer hayatınız ile ilgili ani kararlar alınmamalı, imzalar atılmamalı. Aşk yaşayanlarımız ise ani bir şekilde evlilik kararı alabilirsiniz.

Aslan Burcu ( 23 Temmuz- 22 Ağustos)
Maddi konular bu hafta ön planda olacak. Hiç hesapta olmayan bir borç çıkabilir gelir gider dengenizi bozabilir. Devlet , vergi konuları ile ilgili ödeme kanalı tarafını iyi kontrol etmekte yarar olduğunu düşünüyorum. Ortak çalıştığınız iş arkadaşlarınızla olan iletişimde kırıcı olabileceğinizden dolayı empati duygularını çalıştırmanız yararınıza olacaktır. Yoksa sonlandırma yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatı, seyahat planlamaları, aile konuları ile fazlaca ilgilenebilirsiniz. Paranıza sahip çıkın. Akışta kalın.

Başak Burcu ( 23 Ağustos-22 Eylül)
Bu hafta temanız ilişkiler ve kariyer hayatı.. Uzun zamandır yapmayı düşündüğünüz bir iş girişimini hayata geçirebilir, aynı şekilde uzun dönemdir takip ettiğiniz (izlediğiniz) kişiyle bir ilişkiye başlama kararı alabilirsiniz. Hayatınızı düzene sokmaya başlayabilir bunu hayata geçirebilirsiniz. Hayatınızda gri hiçbir şey kalmayacak. Güzel başlangıçlar sizi bekliyor. Miras konuları gündemde olabilir. Mide hassasiyetine dikkat.

Terazi Burcu ( 23 Eylül – 23 Ekim )
Dolunay sizleri etki altına alıyor. Geçmiş hayatı sorgulama, içe kapanma, duygusal boşluk yaşayabilirsiniz. Geçmiş ilişkilere özlem duyabilir, kendinizi suçlama duygusu içinde olabilirsiniz. Kuruntu ve takıntı yapma baskın bir şekilde ortaya çıkacağı için bu hafta yeni kararlar almamaya, var olanı tamamlamaya dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Abartı tepkilerden kaçının. Arkadaşlarınızla vakit geçirebilir enerji alanınızı sevdiğiniz şeylere odaklayarak dengeleyebilirsiniz. Baş bölgesi ağrılarına dikkat.

Akrep Burcu (24 Ekim- 22 Kasım)
Haftaya sosyal ve ikili ilişkiler üzerinde odaklanarak başlayacaksınız. İletişiminizin güçleneceği, yeni çevre edinebileceğiniz, iş çevrenizi genişletebileceğini, yeni anlaşmalar, imzalar atabileceğini ve geri dönüşünün çok pozitif olacağı bir etkiye girebilirsiniz. Var olan ilişkiniz ile ilgili bazı takıntı yapabileceğiniz durumlar içine düşebilir, empati yoksunluğu yaşayabilmenizden dolayı karşınızdaki insanı kolayca kırabilirsiniz. Bitirmek istediğiniz ilişkinizi bitirebilir yada yalnız iseniz hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Kafanızda kurmayın.

Yay Burcu (23 Kasım-21 Aralık )
Haftayı geleceğinizi düşünerek , planlayarak geçirebilirsiniz. Ev, yuva, ilişkiler, kariyer hayatı kısaca tüm hayatınızı bir noktadan diğer noktaya taşıma düşüncesinde olabilirsiniz. Şimdiye kadar nerede yanlış nerede doğru yaptığınızı tüm netliği ile belirleyip , hayatınızı o yönde ileri taşıyabilirsiniz. Ev değişikliği, iş değişikliği, evlilik kararı almanız mümkün olabilir. Size iyi gelmeyen her şey ile vedalaşıyorsunuz.

Oğlak Burcu ( 22 Aralık- 20 Ocak)
Haftada hukuk, uzak mesafe ilişkileri ve hedef belirlemelere odaklanarak başlayacağız. Anne ile bir takım anlaşmazlıklar uyuşmazlıklar yaşayabilir. Sert ve kırıcı bir iletişim kurmanız mümkün. Evli iseniz kötü giden bir evlilik hayatı var ise ayrılık kararı alabilir , iyi giden bir ilişki var ise ciddiyete adım atmak isteyebilirsiniz. Kesin kararlar sizi bekliyor. Bu hafta kimseden borç almayın, kimseye borç vermeyin geri dönüşü olduğundan daha büyük sıkıntı verebilir. Kariyer yaşantınızda otorite olan iletişime dikkat edin dolunay sizin 10. Evinizde gerçekleştiği için iş bitirişleri, kavga ve tartışma, anlaşılamama konuları gündemde olabilir.

Kova Burcu ( 21 ocak-18 Şubat)
Haftaya para, ödemeler, miras, nafaka, ilişkiler konuları gündemde olabilir. Devam eden hali hazırda davanız sonuçlanabilir , gelecek para bakımından rahatlayabilirsiniz. Öte yandan yeni açacağınız davalarda da yine şansınız yüksek olabilir. Vergi, devlet konularında ekstra dikkatli olmak, unutulan veya geciktirilen bir ödemenin karşınıza çıkması da olası etki olabilir. İlişkilerinizde kıskançlık, güven problemi yaşayabilir, baskın kuruntu yapacağınız için olası ayrılıklar yaşanabilir ve pişman olabilirsiniz. Aman dikkat! Geri dönmek istediğinizde karşınızdaki insanı bulamayabilirsiniz.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)
Bu hafta kadersel karşılaşmalar yaşayabilir, geçmişte ayrıldığını unutamadığınız ilişkiniz var ise hiç ummadık bir yerde karşılaşıp hesaplaşma yaşayabilirsiniz. Herkes eteğindeki taşları dökebilir, sonucunda tekrar ilişkinize devam edebilirsiniz. O yüzden bu hafta dışarı çıkarken ekstra süslü olun Kredi çekmeyi düşünüyorsanız yada yakın çevrenizden borç alma düşünceniz varsa para eliniz bollaşabilir girişimde bulunabilirsiniz. Bacak, diz, baldır ağrılarına dikkat kontrolleri ihmal etmemekte fayda var.

Toplam Okunma : 48Bugün : 1

Paylaş :

Leave A Comment