Yeni Sezonda Deri Şıklığı Rüzgârı Esiyor

Bilindiği üzere deri giyim çok uzun zamandan bu yana giyim sektörünün önem verdiği noktalardan biriydi. Temel deri parçalar, klasik deri renkleri deri sezonunun kapanmasını engelliyordu. Deri ceketler, deri siyah pantolonlar, deri taytlar kendine özgü bir hava barındırıyordu. Özellikle kış sezonunun sevilenleri arasında yer alan deri, artık yeni sezonda ve ön planda tutuluyor. Derileri, deri giyimi alışılagelmişin çok daha ilerisinde, sezonun trend renkleriyle bir arada bulmak mümkün oluyor. Her tarza hitap edecek, şıklığın çok daha iyi bir şekilde yansımasını sağlayacak parçalarla ilgiyi üzerine çekiyor.

Daha şimdiden deri giyimin kapıları sonuna kadar açıldığından, herkes kendi tarzına, gardırobuna derileri eklemeye devam ediyor. Asil bir görünümün, gündelik şıklığın var olmasını sağlayan deri parçalar hemen her yaş aralığına da hitap ediyor. Derileri basmakalıp birkaç modele sığdırmak yerine artık aynada görmek istediklerinizle buluşuyorsunuz.

Deri kombinlerle günlük giyim stili oluşturup, deri elbiselerinizle özel günlerde tüm dikkatleri üzerinize çekebiliyorsunuz. Özellikle yeni sezonda deri parçaları kombinlemek de zor değil. Derilerin standartlığı, klasik parçalar modanın eski, tozlu sayfalarına gömüldü bile. Artık deriler yeni bir trendle, günlük hayatın bir parçası olarak kullanılıyor. Moda haftasında özellikle yer verilen deri parçalar, derinin daha ulaşılabilir kominler, zamansız kıyafetler vadediyor.

Zamansız Deri Parçalar Gardıropların Olmazsa Olmazları

Deri denildiği zaman birçok kişinin aklına siyah renk geliyordu. Hatta deri kombinler, standart parçalar ve kombin fikirleriyle süsleniyordu. Yeni sezondaysa tüm bu alışmışlıkların dışına çıkılıyor. Deri kombin için yalnızca deri ceket ve deri pantolon algısı da çoktan ortadan kalktı bile. Artık deri yeni sezonun en sevilen kumaş seçeneklerinden biri ve birçok kişinin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Özellikle sokak modasının baş tacı olarak bilinen deri artık yalnızca ünlülerin sürekli seçimi değil. Deri trendi artık günlük hayatta da yer alıyor ve ünlülerden halka herkes deri kombinleriyle ışıldamaya devam ediyor.

Deri kumaştan üretilen parçalar; işte, günlük yaşamda, özel günlerde sizleri en iyi hale getiriyor. Dönemin en trend renkleri, sonbahar ve kışın trend parçaları ile buluşurken beklentilerin çok daha üstüne çıkıyor. Özellikle deri giyimde doğru dokunuşların yapılmış olması, uzun bir dönem daha deri kombinlerin göz önünde olacağını kanıtlıyor.

Hem erkeklerde hem de kadınlarda öne çıkan deri tarzı, günlük hayatla birleştiğinde gerçekten de ışıldıyor. Artık hurçlardan çıkarılan ya da yeni alınan kışlıklar, deri parçalarla büyük bir uyum barındırıyor. Gardırobunuzdaki tüm parçaları, kolaylıkla deri sezonunun parçalarıyla bir araya getirebilirsiniz. Açelya Okcu, deri sezonunuzda kendi ışığınızı yakalamanızı çok daha kolay bir hale getiriyor. Hem modayı yakından takip etme hem de kendi tarzınızı trendlerle buluşturma şansına sahip oluyorsunuz.

Yeni Trendlerden Biri; Deri Trençkotlar

Bu yıl, yeni kreasyonlar deri şıklığıyla dolup taşarken trençkotlar da kendini gösteriyor. Trençkotlar uzun zamandan bu yana deri tasarımlarla iç içeyken şimdilerde daha farklı bir ruh barındırdığını görüyorsunuz. Deri trençkotların sokak stilinden günlük giyime doğru kaydığı kombinlerle kendi tarzınızı beğenilerinizden ödün vermiyorsunuz. Spor kesim deri trençkotlar, günlük giyimi şıklıkla buluşturmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Gerek görünüm gerekse koruma noktasında işlevsel olması, yoğun bir talep görmesini sağlıyor. Özellikle bu yüzden Açelya Okcu sonbahar kış koleksiyonu, deriyi en doğru şekilde kullanmanıza yardımcı oluyor. Deri giyimde şimdiye kadar var olan eksiklikleri tamamlarken tarzınızı en doğru şekilde kullanmanızı sağlıyor. Deri şıklığı deri trençkotlardan günlük giyime, üniversite kampüslerine, ofis giyime kadar uzanıyor. Stilini şıklıkla buluşturmak isteyenler deride kullanılan renk çeşitliliğiyle kendi ruhunu yansıtma şansı buluyor.

Deri Giyim Şıklığı Moda Haftasının Gözdelerinden

Deri giyim hayatımızda çok daha belirgin bir yer alırken moda haftasında da ön plandaydı. Bir süredir akıllardan çıkmayan defileler, deriye ağırlık verdi, böylelikle deri şıklığı bir kez daha gün yüzüne çıktı. Ancak deri parçaların bugüne kadar hiç görülmemiş bir konseptle tasarlandığı da doğru. Deriler artık hayatımızın bir parçası haline geliyor. Gerek kullanılan renkler gerekse standartların dışında deri tercih etmek, derinin daha fazla kabul görmesini sağlıyor. Sokak stiline hitap ettiği, rahatlıkla bir arada tutulmayan deri, artık dolaptaki zamansız parçalardan biri.

Deri kombinlerinizi yaparken kendi tarzınızı koruma şansınız oluyor. Severek kullandığınız deri pantolonlar, deri ceketler ve deri trençkotlar, dönemin en iyi renk tonlarıyla buluşuyor. Özellikle kahve ve toprak tonlarında gerekse canlı renk seçimlerinde deriye yer veriliyor. Sokak stilinden günlük hayata uzanan deri tasarımlar, her yaşa ve her beden ölçüsüne hitap ediyor. Açelya Okcu, yeni kreasyonuyla deriyi en iyi şekilde yansıtırken çok uzun zaman ses getirecek parçalar öne çıkıyor. Deri kombinlerle moda haftasından günlük hayata uzanan tarzı en iyi şekilde tamamlayabiliyorsunuz.

Sonbahar-Kış Koleksiyonlarının İncisi; Deri Trendleri, Hit Parçalarla Buluşuyor

Sonbahar, kış aylarında deri her daim tercih edilmektedir. Deri gerek soğuğu engellemesi gerekse sokak stilindeki yeriyle her mevsim kullanılmaktadır. Ancak yeni sezonda, geçmişin aksine büyük bir deri giyim kategorisi mevcut. Artık deri parçaları, dönemin en hit parçalarıyla bir arada bulabiliyorsunuz. Deri pantolonlar, standart siyah renk seçeneklerin aksine, farklı renk seçenekleri ve özel tasarımlarla karşınıza çıkıyor. Bol pantolonları, palazzo pantolon stilini, dönemin olmazsa olmazları olan toprak renkleriyle bir arada görebiliyorsunuz. Canlı renklerle birleşen deri tasarımlar, deri elbiselerde de öncelikli seçenekler olarak öne çıkıyor. Deri takımlar, deri ceketler ve özellikle deri trençkot modelleri uzun yıllar gardıropların daimî parçası olacak gibi duruyor.

 

 

 

Toplam Okunma : 144Bugün : 2

Paylaş :

One Comment

  1. Belgin KALELİ Kasım 9, 2022 at 4:41 am - Reply

    Azminize hayran kaldım, size benzer yanlarım çok fakaf yeterli degil.. işte. Yolunuz açık olsun tebrik ederim. Sizinle çalışmak isterdim. Benim de güzel fikirlerim var. Hiç bir şeyden vazgeçmeyin asla. Karşılığı gelir herzaman. Dürüst, yaratıcı olmak zordur. Siz başarmışsınız. Tebrikler. Sevgilerimle

Leave A Comment